Kurumsal Bilgilerimiz

Hakkımızda

Ülkemize hizmet etmek ve istihdam alanları yaratmak amacı ile genç ve dinamik personeli ile yeni projeler yaratmak için ilkeli bir çalışma ve üretim politikası izleyen PRODECT MAKİNA yurt dışına da aynı güven ve çalışma disiplini ile çalışmaya devam etmektedir. Kuruluş amacı genel olarak imalat üzerine olan firmamızda; dayanıklı tüketim malları, makine aparatları somun, burç, mil ile ilgili otomat parçalarının seri üretimi yapılabilmektedir. Üretimimiz uluslararası standartlarda olup ilgili İSO 9001 kalite belgeleri ile sertifikalandırılmıştır. Otomotiv endüstrisi için; kapı kolları, radyatör ve termostat parçaları, dökümden mamul ve yarı mamul yedek parça çeşitleri imalatı, fırın parçaları ve her türlü talaşlı imalat ( Bronz, Otomat, Pirinç, Paslanmaz, Alüminyum ) parçalarının üretimini yapmaktayız. Genişleyen üretim kapasitemiz, C Eksenli CNC Otomatlar, CNC tornalar, Trop Otomat, Torna, Freze, Hidrolik Pres, Matkap ve İndekslerimizle hassas işleme ve yenilenen tezgâh parkurumuzla daha hızlı, daha kaliteli ve daha güvenilir olmaya devam etmektedir. Yurt içine olduğu kadar, yurt dışı pazarlarına yönelik de imalat, çeşitli kalıp aparatları, termostat paslanmaz döküm yedek parça üretimi yapan firmamız yıllık ortalama 216 Milyon parçayı bulan bir üretim kapasitesine sahiptir. Firmamızın ana hedefi -sıfır- hata ile müşteri memnuniyetidir. Ham madde girişinden, mamul ürün çıkışına kadar ürün kontrolü, her aşamada, deneyimli personel tarafından bilgisayar kontrollü hassas ölçüm cihazları ile yapılır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Yurt içine olduğu kadar, yurt dışı pazarlarına yönelik de imalat, çeşitli kalıp aparatları, termostat paslanmaz döküm yedek parça üretimi yapan firmamız yıllık ortalama 216 Milyon parçayı bulan bir üretim kapasitesine sahiptir.

Firmamızın ana hedefi -sıfır- hata ile müşteri memnuniyetidir.

Hammadde girişinden, mamul ürün çıkışına kadar ürün kontrolü, her aşamada, deneyimli personel tarafından bilgisayar kontrollü hassas ölçüm cihazları ile yapılır.